CSOPORTOK - Fecske

Óvodapedagógusok: Czuczu-Nagy Alexandra (Szandi néni), Sándor Adrienn  (Adrienn néni)

Dajka néni: Koncsik Gézáné (Helga néni)

Pedagógiai asszisztens: Gyurcsó Attiláné (Gabi néni)

Sziasztok kedves látogatóink, itt a Fecske csoport.

Még csak ebben az évben fészkeltünk be a Meséskert Tagóvodába, eddig felnőttestül-gyerekestül egy másik oviban laktunk.

Mindenki nagycsoportos nálunk, ősszel szinte mindenki iskolába megy. Nagyon várjuk már, ezért a rengeteg játék mellett sokat foglalkozunk azzal is, hogy ügyesedjen a kezünk, a mozgásunk, egyre többet tudjunk meg a minket körülvevő világról, sőt képzeljétek el, még a számokkal is játszunk.

Óvónénijeink közül Adrienn néni sokat számol velünk, oda figyel rá, hogy iskolaérettek legyünk, bár mi ezt nem értjük, hiszen nem vagyunk mi almák, hogy beérjünk. 😊 Szandi néni sokat mesél nekünk, vele szoktunk tornázni, mesélni és szupereket alkotni. Gabi néni a pedagógiai asszisztensünk sokat játszik velünk, Helga néni a dadusunk pedig szeretettel gondoskodik rólunk.