CSOPORTOK - Béka

Óvodapedagógusok: Kovács Fruzsina (Fruzsi néni), Gönczöl Beáta (Bea néni)

Dajka néni: Horváthné-Molnár Krisztina (Kriszti néni)

Pedagógiai asszisztens: Hortobágy Nóra (Nóri néni)

„Béka csapat”

Békák vagyunk levelik,

Kik fiuk – lányuk nevelik.

Szeretet a fő erényünk,

Gyere közénk, megölelünk.

Van humorunk, és mókázunk is,

Nagyon sokat alkotunk igy.

Sokat mozgunk, ugrándozunk,

Utána jól kifáradunk.

Béka pocak mindig tele,

Így vág a sok béka esze!

Evés után nagy a béke,

mély álomba merül a békák népe!

Szokásaink visszatérők,

szabályaink mindenkire illők.

Megtanuljuk évek alatt,

Hogy lesz iskolaérett a béka csapat!

Kovács Fruzsina: „Kreatív, színes egyéniségű óvó néni vagyok. Fontosnak tartom, hogy szeretetteljes, vidám, humorral teli légkörben sokat kreatívkodjak a gyerekek a fantáziájuk szárnyalltatásával. Fontos, hogy életrevalóra neveljem a gyerekeket, a saját egyéniségüket megtartva, arra építve.”

Gönczöl Beáta: „Kislánykorom óta az óvodapedagógusi pályára készültem, mert nagyon szeretek a gyerekekkel lenni, segíteni őket a teremtett világ felfedezésében, megismerésében; valamint csodálattal figyelem az önállóságuk és a személyiségük fejlődését az óvodai évek során. Kiemelten fontosnak tartom az óvodai élet során a tudatos fenntarthatóságra nevelést, valamint a közösségépítés mellett az érzelmi és erkölcsi nevelést, és a következetes szokás-, és szabályrendszer kialakítását. Szeretettel támogatom a különleges bánásmódot igénylő gyermekeket beilleszkedésükben és óvodai tevékenységeikben. Örömmel veszek részt tevékenyen az óvoda életében is, szeretem a szervezési és csapatépítési feladatokat.”

Horváthné Molnár Krisztina: „Szeretek gyerekekkel foglalkozni, szívesen vagyok az óvodai spontán és szervezett tevékenységekben is segítségére az óvodapedagógusoknak; örömmel foglalkozom és játszom a gyerekekkel szabad játék során. A kollégákkal jól kijövök, kimondottan szeretek a csoportomban dolgozókkal együtt dolgozni.”

Hortobágyi Nóra: „Pedagógiai asszisztensként dolgozom. Fontos számomra, hogy nagyon jól együtt tudják működni az óvodapedagógusokkal, igyekszem mindig támogatni és segíteni a munkájukat. Kiemelten fontos feladatomnak tartom, hogy a különleges bánásmódot igénylő gyermekek óvodai életét segítsem, beilleszkedésüket, óvodai tevékenységeiket megkönnyítsem. Szeretem bevinni a csoportok életébe a humort és a jó kedvet.”