CSOPORTOK - Zöld

Olejár-Hovanyecz Zsoltné (Edina) – óvodapedagógus

Pálla Dóra – óvodapedagógus

Orosz Erzsébet (Böbe néni) – dajka

A Zöld csoport erősségei közé tartoznak a mozgásos tevékenységek, a zenei fejlesztések és a hagyományokon keresztül történő ismeretátadások.

-Fontosnak tartjuk, hogy a mozgásos foglalkozások mindig igazodjanak a gyermekek életkorához, fejlettségi szintjéhez és a csoport összetételéhez.

-Zenei élményekhez a nap bármelyik időszakában szívesen juttatjuk a gyermekeket, szakmai felkészültségünknek köszönhetően, különböző hangszerekkel színesítve.

-Hiszünk abban, hogy a hagyományőrzés úgy marad fent, ha családtól családig, gyermektől gyermekig, óvónőtől óvónőig, szájról szájra hagyományozódik, mert ez később nyitottságot ad a szép és örök értékek befogadásra.

A csoportunk mottója: “A gyermekeink akkor tanulják meg a szeretetet, amikor alanyi jogon érzik, hogy szeretve vannak, és nem csak a különleges teljesítményeikért, hanem pusztán önmagukért is szerethetők.”

Simon András –