CSOPORTOK - Sárgarigó

Óvodapedagógusok:
Melczner Sándorné (Kati néni)

Pálfi Nikolett

Dajka: Muszik Reina

Az óvoda legnagyobb játszószobájában élhetik mindennapjaikat a sárgarigók.

Legfontosabb tevékenységünknek a sok-sok játékot tartjuk, mely sokoldalúan fejleszti személyiségüket, gazdagítja ismereteiket, építi csapatszellemüket.

A játékukban beépülő, általunk szervezett, változatos tevékenységekkel az aktív cselekvésre, gondolkodásra, probléma megoldásra, széleskörű ismeretszerzésre motiváljuk a ránkbízott aprónépet.

Az óvodán kívül szerzett kirándulásokkal, programokkal kívánjuk elérni, hogy minél több ismeretet szerezzenek az őket körülvevő világról, szélesedjem látókörük, legyenek fogékonyak az új befogadásra, élményekkel gazdagodjanak.

A családot nem pótolva, de azt kiegészítve igyekszünk vidámmá varázsolni a „kis sárgarigók” mindennapjait.

„Minden gyermekben megvan a cselekvési vágy és a világmindenség megismerésének igénye, csak annak kibontakoztatását kell elősegíteni.”
(Maria Montessori)