Ebédbefizetés

Az ebédbefizetést gyermeke számára többféleképpen intézheti a 13. kerületi óvodákban.

Megteheti interneten az alábbi weboldalon, ahol a gyermeke azonosítójával és kódjával léphet be amit az óvodában kapott. Szükség esetén újra kérhető.

www.etkeztetes.budapest13.hu

Internetes fizetés esetén, legkésőbb a megrendelés hónapját megelőző hónap 24. napjáig tudják így befizetni a térítési díjat.

A webes felület zárása után lehetőség van az óvodában – a titkárságon – történő befizetésre, az előre megbeszélt időpontban.

Az óvodában csekket adunk, melyet a szülőknek a postán be kell fizetnie.

Az étkezési térítési díj összege megállapításának szabályairól szóló 5/2023. (II.14.) önkormányzati rendelet alapján 2023. április 1-jétől alkalmazandó intézményi étkezési térítési díjak:

Étkezési térítési díj napi bruttó összege (Ft/nap)
/az árak étkezési kedvezmény nélkül értendőek

3x-i normál étkezés esetén                     3x-i diétás étkezés esetén

751 Ft/nap                                                     773 Ft/nap

2023. decemberi hónapra az étkezési díj összege (19 munkanapra):     14 269,- Ft

2023. Januári hónapra az étkezési díj összege (22 munkanapra):     16 522,- Ft

6. sz. melléklet 2023 szeptembertől

Óvodai étkezés befizetése 2023.

6. sz. melléklet az étkezési kedvezmény igényléséhez