CSOPORTOK - Mackó

Vadász Tamara óvodapedagógus

Nagy Ildikó dajka

Lakatos Vincéné dajka

” Tisztellek téged, fontos vagy nekem, csakis rád figyelek, és segítek neked,
ha szükséged van a segítségre. “

A legfontosabb dolog csoportunkban, hogy a gyerekek szívesen és örömmel jöjjenek óvodába. A kölcsönös bizalom és megértés az alapja annak a pedagógiának, amit képviselünk.

A testi nevelés, ezen belül a mozgás kiemelt szerepet kap csoportunkban. Fontosnak tartjuk, hogy minél változatosabb módon fedeztessük fel a gyerekekkel a körülöttük levő környezetet, mert az így szerzett tapasztalatok, ismeretek segítik őket a magabiztosabb eligazodásban.

Legfőbb tevékenységi formánk a játék, és fontosnak tartjuk, hogy a tapasztalatokat, ismereteket játékos gyakorlatokkal, játékos feladatokkal tegyük még érdekesebbé gyermekeink számára. Az ének, a mesék, a versek segítségével arra törekszünk, hogy nyugodt légkört teremtve segítsük a gyerekek kiegyensúlyozott fejlődését.